Меню сайта
Хостинг от AGAVA

Книги,
игры, игрушки, CD

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Yarinka  
Форум » Разное » Полезные ссылки » Хочу купити горілку в інтернеті
Хочу купити горілку в інтернеті
antp111Дата: Суббота, 18.11.2023, 20:09 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Награды: 0
Репутация: 0
Доброго вечора всім! Хочу купити ящик якісної горілки в інтернеті, але ще поки не визначилась з вибором, та магазином. Порадьте мені горілку на яку варто звернути свою увагу, та онлайн магазин, в якому її можна вигідно купити.
 
yonilon707Дата: Суббота, 18.11.2023, 20:14 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Зараз дуже вдалий час для вибору горілки, я сама не так давно її купувала, щоб на Новорічні свята бути готовою. Можу тобі підказати магазин в якому купувала, там є з чого вибрати, і ціни хороші.
 
antp111Дата: Суббота, 18.11.2023, 20:19 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Награды: 0
Репутация: 0
Я раніше якщо і купувала горілку, то у звичайному магазині, чи супермаркеті. В інтернеті такий товар не купувала. Підкажи, будь ласка, яку саме горілку ти купувала ти, та якщо не важко, залиши посилання на магазин, в якому ти її купувала.
 
yonilon707Дата: Суббота, 18.11.2023, 20:28 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Я завжди купую горілку в інтернет-магазині Maudau https://maudau.com.ua/category/horilka/product_brand=nemiroff там мені подобається величезний асортимент алкоголю і звичайно ж ціни. Зараз у них проходить Чорна п'ятниця, вона триватиме до 25 листопада, тому знижки не маленькі.

Якщо говорити про горілку, то я купувала горілку особливу Nemiroff Originals 40% 1 л. Досконале поєднання натуральних інгредієнтів та дотримання світових стандартів виробництва втілилося у горілці з чистим, м'яким горілчаним ароматом, міцним смаком та приємним терпким посмаком з нотками кмину та натурального меду.

Прикрепления: 5347135.jpg (31.0 Kb)
 
Форум » Разное » Полезные ссылки » Хочу купити горілку в інтернеті
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Приветствую Вас Гость

Друзья сайта
Статистика
Пoльзoвaтели,пoceтившие caйт ceгoдня:
AleX_Stasiuk, vikkidym, Valya_, Dina, Костян, Lera_Lera, Aleksandra, Марк
  Copyright salfetka.at.ua © 2008-2024 Rambler's Top100
Сайт управляется системой uCoz
Главная страница Каталог файлов Каталог статей Перейти на форум Обратная связь