Меню сайта
Хостинг от AGAVA

Книги,
игры, игрушки, CD

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: Yarinka  
Форум » Разное » Полезные ссылки » Покупка БУ авто
Покупка БУ авто
geraldiksДата: Вторник, 10.08.2021, 20:11 | Сообщение # 16
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Награды: 0
Репутация: 0
Покупку на самом деле можно сделать безопасно, если через компанию покупать подержанный автомобиль. К примеру, здесь автомобили из США в Днепре https://bexhilltrading.net/dnepr/ продаются проверенные, так что Вы ничем не рискуете, обратившись в эту компанию.
 
korolevaleksej895Дата: Понедельник, 26.12.2022, 23:17 | Сообщение # 17
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Награды: 0
Репутация: 0
Попитавши у друзів та знайомих, я вирішив для того, щоб купити автомобіль з пробігом, звернувся до https://findcar.kiev.ua/ . Через кілька днів вони мені знайшли автомобіль лексус у відмінному технічному стані, який я й придбав.

Сообщение отредактировал korolevaleksej895 - Понедельник, 26.12.2022, 23:17
 
vladvachenko1985Дата: Четверг, 02.03.2023, 13:44 | Сообщение # 18
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 58
Награды: 0
Репутация: 0
А где можно новый Мерседес купить?
 
komarroman85Дата: Четверг, 02.03.2023, 17:03 | Сообщение # 19
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Награды: 0
Репутация: 0
Советую вам обратиться в официальный салон Мерседес Киев, где я себе качественный комфортный автомобиль приобрел. Внедорожник Mercedes-AMG G 63 с 4-литровым турбодвигателем V8 AMG мощностью 585 л.с. и с максимальным крутящим моментом в 850 Нм позволяет уверенно себя чувствовать на дороге. 
 
ravattaДата: Понедельник, 03.04.2023, 14:02 | Сообщение # 20
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 85
Награды: 0
Репутация: 0
Подивіться дійсно, що пропонують на аукціонах. Наскільки я знаю, замовити авто з Європи зараз досить вигідно, бо там насправді добрі умови та приємні ціни на автомобілі. Ловіть посилання де можна подивитися авто з Європи та США https://autogorod.com.ua/uk – точно знаю, що тут Ви знайдете гідний варіант.
 
smirnovalina1515Дата: Вторник, 16.05.2023, 12:12 | Сообщение # 21
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Награды: 0
Репутация: 0
Покупка не нового автомобиля может нести за собой ряд проблем. И чтобы их избежать вам нужно проверить свой автомобиль перед тем как купить его. Обратитесь в компанию vin.report и тут сможете заказать проверка авто по вин коду. такая проверка обеспечить безопасную покупку авто, будете понимать что покупаете, был ли автомобиль в аварии и так далее.
 
LivaisДата: Четверг, 08.06.2023, 13:25 | Сообщение # 22
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 55
Награды: 0
Репутация: 0
Я думаю, що якщо брати машину через компанію - то ризиків немає ніяких, тому можна навіть не переживати. Я так на VOLKSWAGEN ID6 CROZZ 2021 https://bex-auto.com/uk/car-details/volkswagen-id6-x-crozz-2021 дивлюся і точно знаю, що навіть перевіряти авто з вин коду зовсім нема рації - це зроблять за мене.
 
ofilimonov085Дата: Воскресенье, 24.03.2024, 16:04 | Сообщение # 23
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Я думаю, що купити зараз машину з пробігом взагалі не проблема.
 
alanasoboleva086Дата: Воскресенье, 24.03.2024, 16:14 | Сообщение # 24
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 0
А як краще купувати авто: в лізинг чи кредит? Та чи реально купити хороший вживаний автомобіль?
 
alfamir700Дата: Воскресенье, 24.03.2024, 21:09 | Сообщение # 25
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Награды: 0
Репутация: 0
Хочу від Хапай Авто купити автомобіль в лізинг , тут гарні умови пропонують. Автомобілі з пробігом тут можна купувати, продавати чи обмінювати. Хто шукає для себе авто. раджу скористатись послугами цієї компанії. Кращих умов я ніде не зустрічав, багато порівнював, перш ніж свій вибір зупинити на цій компанії. Це буде приємна та безпечна співпраця.
 
Форум » Разное » Полезные ссылки » Покупка БУ авто
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Приветствую Вас Гость

Друзья сайта
Статистика
Пoльзoвaтели,пoceтившие caйт ceгoдня:
bolshechem_zhizn, AleX_Stasiuk
  Copyright salfetka.at.ua © 2008-2024 Rambler's Top100
Сайт управляется системой uCoz
Главная страница Каталог файлов Каталог статей Перейти на форум Обратная связь