Меню сайта
Хостинг от AGAVA

Книги,
игры, игрушки, CD

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Yarinka  
Чи варто інвестувати в іграшку на липучках?
LevchenkoДата: Понедельник, 22.07.2024, 22:55 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 105
Награды: 0
Репутация: 0
Я тут нещодавно побачив цікаві іграшки на липучках і задумався, чи варто в них інвестувати. Цікаво, чи є у когось досвід із такими іграми? Чи вони дійсно корисні для розвитку дитини? Які конкретно навички вони розвивають і чи варто витрачати гроші на такі іграшки?
 
HzBoyДата: Понедельник, 22.07.2024, 22:56 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 77
Награды: 0
Репутация: 0
У нас вдома є декілька таких ігор, і можу сказати, що це справді класна річ. Вони допомагають дітям розвивати дрібну моторику, логічне мислення та навіть координацію рухів. Моя донька обожнює гру "Повтори за схемою - Африка". Вона вже вміє правильно розташовувати всі елементи, а ще й сама придумує свої схеми.
 
LevchenkoДата: Понедельник, 22.07.2024, 22:56 | Сообщение # 3
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 105
Награды: 0
Репутация: 0
Це звучить дуже цікаво. Я чув, що такі іграшки також можуть допомогти дітям навчитися розрізняти різні фактури і кольори. Як на вашу думку, яка тематика ігор на липучках найкраще підходить для дітей дошкільного віку? Чи є конкретні моделі, які ви б порадили?
 
misterbicipsДата: Понедельник, 22.07.2024, 22:57 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 108
Награды: 0
Репутация: 0
Цитата Levchenko ()
Це звучить дуже цікаво. Я чув, що такі іграшки також можуть допомогти дітям навчитися розрізняти різні фактури і кольори. Як на вашу думку, яка тематика ігор на липучках найкраще підходить для дітей дошкільного віку? Чи є конкретні моделі, які ви б порадили?

Якщо ви ще не визначилися, які іграшки на липучках https://ubee.com.ua/lipychki/ вибрати, рекомендую зазирнути в інтернет-магазин Ubee. У них великий вибір якісних товарів з офіційною гарантією та швидкою доставкою по Україні.

Наприклад, вони пропонують гру "Планети на липучках 'Космос'" за 220 грн, яка допоможе дітям вивчити планети нашої сонячної системи. Або "Долина динозаврів" за 330 грн, що стане чудовим вибором для маленьких любителів динозаврів. Такі ігри не тільки розвивають тактильні навички та логіку, а й роблять навчання цікавим та веселим.

 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Приветствую Вас Гость

Друзья сайта
Статистика
Пoльзoвaтели,пoceтившие caйт ceгoдня:
  Copyright salfetka.at.ua © 2008-2024 Rambler's Top100
Сайт управляется системой uCoz
Главная страница Каталог файлов Каталог статей Перейти на форум Обратная связь