Меню сайта
Хостинг от AGAVA

Книги,
игры, игрушки, CD

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Yarinka  
Форум » Разное » Общение » Порадьте книги з психології
Порадьте книги з психології
akhamsaДата: Четверг, 28.03.2024, 21:43 | Сообщение # 1
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 86
Награды: 0
Репутация: 0
Добрий день! Можливо, хтось порадить книгарню або кав'ярню, де можна придбати книжки для психологів? Шукаю місце, де багато книг з цієї тематики, а також де можна затишно провести час з книгою та кавою. Буду вдячний за поради та рекомендації!
 
bitehДата: Четверг, 28.03.2024, 21:43 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 32
Награды: 0
Репутация: 0
Мені подобається книжний магазин "Е" як для покупки книг, так і для проведення часу. Вони мають хороший вибір літератури для психологів, зокрема класику та нові видання. Також, тут можна замовити каву чи інші напої та затишно посидіти за чашкою, поки переглядаєш книги.
 
bolshechem_zhiznДата: Четверг, 28.03.2024, 21:44 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 46
Награды: 0
Репутация: 0
Рекомендую книжний магазин Book24. У них є широкий вибір книг для психологів, починаючи від наукових праць до популярної літератури з психології. Крім того, тут чудової якості кава та затишна атмосфера, ідеальна для читання та дискусій.
 
cocacolaДата: Четверг, 28.03.2024, 21:45 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Награды: 0
Репутация: 0
Мені завжди було цікаво вивчати психологію https://readeat.com/catalog/psihologiya і тому я постійно шукаю якісну літературу з цієї галузі. Одного разу мені порадили заглянути у магазин Readeat, де, за словами знайомих, був величезний вибір книг саме для психологів. І я не пошкодував про це!
Окрім великого вибору, мені сподобалася атмосфера в магазині. Тут було дуже затишно, приємна музика лунала в фоновому режимі, і персонал був дуже привітним і допоміг мені з пошуком потрібних книг. Як любитель кави, мене також приємно здивувала якість напоїв, які можна було замовити прямо в магазині.
 
werrtywertwerryДата: Суббота, 27.04.2024, 18:35 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Награды: 0
Репутация: 0
Да, тут как вы с болью к врачу идете, нужно и с душевной болью к профи идти. вот вам в помощь платформа https://pleso.me/ua я там для себя нашла онлайн психолога, консультации были в удобное для меня время, по цене они вышли выгодно и главное сейчас я прорабатываю свои проблемы и мое состояние в разы лучше и стабильнее сейчас
 
Форум » Разное » Общение » Порадьте книги з психології
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Приветствую Вас Гость

Друзья сайта
Статистика
  Copyright salfetka.at.ua © 2008-2024 Rambler's Top100
Сайт управляется системой uCoz
Главная страница Каталог файлов Каталог статей Перейти на форум Обратная связь