Меню сайта
Хостинг от AGAVA

Книги,
игры, игрушки, CD

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Yarinka  
Форум » Разное » Общение » А як ви рекламуєте свій бізнес?
А як ви рекламуєте свій бізнес?
LolliiPOPДата: Вторник, 23.04.2024, 15:21 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 0
У мене питання по рекламі сторіночки в соцмережі. Маю кафе, є відвідувачі з містечка, але ми робимо багато продуктів тривалого зберігання як варення, мед з добавками, і хотілося б продавати наші смаколики по всій Україні. Сторіночку створили, але якось там не дуже активно все рухається. Порадьте як краще себе рекламувати?
 
CharlittoДата: Вторник, 23.04.2024, 15:41 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Награды: 0
Репутация: 0
Цитата LolliiPOP ()
У мене питання по рекламі сторіночки в соцмережі. Маю кафе, є відвідувачі з містечка, але ми робимо багато продуктів тривалого зберігання як варення, мед з добавками, і хотілося б продавати наші смаколики по всій Україні. Сторіночку створили, але якось там не дуже активно все рухається. Порадьте як краще себе рекламувати?


Хто займається вашими соцмережами? Для того існують спеціалісти які мають знання, досвід в просуванні бізнесу через соцмережі. Якщо ви самостійно займаєтесь скоріше всього ви щось робите не так, або недостатньо.
Зі мною була схожа ситуація, були якісь інтуїтивні дії, по настрою викладалися пости.. а потім знайомий порадив курси Kukurudza https://kukurudza.com/ для того щоб гарно вивчити СММ.
Скажу вам ситуація змінилася кардинально. Маю велику кількість підписників, постійні замовлення і мої справи йдуть вгору. Знання - то сила))
 
kentoaurisДата: Вторник, 23.04.2024, 15:44 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 61
Награды: 0
Репутация: 0
Підтримую. Якщо ти вже вирішив чимось займатися то треба в цьому направленні розвиватися, отримувати знання. А не просто тикатися як оте сліпе кошеня
 
Форум » Разное » Общение » А як ви рекламуєте свій бізнес?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Приветствую Вас Гость

Друзья сайта
Статистика
Пoльзoвaтели,пoceтившие caйт ceгoдня:
Grinii
  Copyright salfetka.at.ua © 2008-2024 Rambler's Top100
Сайт управляется системой uCoz
Главная страница Каталог файлов Каталог статей Перейти на форум Обратная связь